Paspartū

Kas ir paspartū? Vienkārši – paspartū ir 1,6 mm biezs kartons dažādās krāsās, ar dažādām faktūrām un dažādām virsmām (piem: samts, zīds, audekls).

Paspartū ir galvenais ierāmēšanas dizaina elements. No praktiskā viedokļa – tas novieto un aizsargā mākslas darbu, no mākslinieciskā viedokļa tas izceļ un dod dziļumu darbam. Izvēloties dažādus paspartū veidus, kombinējot vairākus vienam mākslas darbam un izvēloties dažādus to izmērus Tu vari pilnībā mainīt mākslas darba atmosfēru, kā redzams zemāk attēlos un Galerijā. Rāmējums ar paspartū dizainu izceļ ne tikai mākslas darbu, bet arī pastiprina vajadzīgo un vēlamo interjera noskaņu.

Labs konsultants, izmantojot savu radošo dzirksteli, var pārspēt klienta vēlmes ar pareizi piemeklētiem paspartū un rāmjiem, tādejādi paaugstinot māksas darba vētību. Mūsu salonos konsultantes palīdzēs Tev piemeklēt vislabāko noformējumu Tavam mākslas darbam.

Mūsu salonos mēs piedāvājam ap 200 dažādu paspartū.

Daži ierāmēti paraugi izmantojot dekoratīvos paspartū stūrus

Fotogrāfijai ir dubults paspartū – apakšējais iedod dziļumu darbam, bet virsējam ir dekoratīvi stūri un tas novietots ar atkāpi.

Paspartū ar dekoratīviem stūriem

Fotogrāfija, kurai uzlikts paspartū ar dekoratīvu iegriezumu.

Paspartū ar dekoratīviem stūriem

Fotogrāfija ar trīskāršu paspartū – pirmais paspartū ir zeltīts, otrais ar dekoratīvu ornamentu divos stūros un virsējam trīs reizes gar loga malu ar zeltītu pildspalvu ir apvilkta kontūra.

Paraugs kāzu bildei - paspartū ar dekoratīviem stūriem

Izšuvums ar diviem paspartū – apakšējais ar sarkanu griezumu, virsējam ap logu veidots V iegriezums.

Apaļš paspartū ar iegriezumu malā

Neliels video: