Preču iegādes noteikumi vietnē www.ieramepats.lv

Vispārīgie interneta vietnes www.ieramepats.lv lietošanas noteikumi

 1. Pirms sākt lietot SIA „Doze L” (reģ. Nr. 40003424589, juridiskā adrese: Dzirnavu iela 3, Rīga, LV-1010) interneta vietni www.ieramepats.lv, lūdzam rūpīgi izlasīt šos noteikumus (turpmāk – Noteikumi).
 2. Apmeklējot interneta vietni www.ieramepats.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrītat šiem noteikumiem.
 3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni www.ieramepats.lv, kā arī neizmantot tajā ietverto informāciju.
 4. SIA “Doze L” ir tiesības jebkurā brīdī vienpusēji mainīt interneta vietnes www.ieramepats.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas interneta vietnē www.ieramepats.lv.
 5. Ar brīdi, kad sākat lietot interneta vietni www.ieramepats.lv vai minētajā vietnē veicat jebkādas aktivitātes, tiks uzskatīts, ka esat iepazinies ar lietošanas brīdī spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram interneta vietnes lietotājam ir pienākums regulāri pārlasīt noteikumus, lai savlaicīgi būtu lietas kursā par tajos veiktajām izmaiņām.
  Interneta vietnes www.ieramepats.lv lietotājiem ir tiesības iegādāties preces par cenu, kāda ir spēkā attiecīgā preču iegādes brīdī. SIA “Doze L” ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt interneta vietnē www.ieramepats.lv norādītās cenas.
 6. Interneta vietnē www.ieramepats.lv izvietotās preces un pakalpojumus var iegādāties gan reģistrēti lietotāji, gan nereģistrēti lietotāji. Jebkuram nereģistrētam lietotājam pirkuma noformēšanas brīdī ir iespēja izveidot lietotāja kontu.
 7. Katram interneta vietnē www.ieramepats.lv reģistrētajam lietotājam ir pienākums neizpaust citām personām savus piekļuves datus. Ja interneta vietnē www.ieramepats.lv tiek veiktas darbības ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek pirktas preces), izmantojot pareizu lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veicis pats reģistrētais lietotājs.
 8. Gadījumos, ja ir neskaidrības par SIA “Doze L” interneta vietnē www.ieramepats.lv ievietoto dokumentu formu aizpildīšanu, lūgums sazināties, rakstot uz info@ieramepats.lv.

Personas datu izmantošana, konfidencialitāte un dzēšana

 1. Lai veiktu pasūtījumu mūsu internetveikalā un identificētu Jūs kā pircēju un preču saņēmēju, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija: vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, kā arī dzīvesvietas adrese, ja izvēlaties piegādes iespējas. Šī personiskā informācija nepieciešama, lai tiktu sagatavots rēķins un izpildīts pasūtījums.
 2. Jūsu personas dati netiek izpausti trešajām personām un netiek pakļauti nekāda veida nelikumīgām darbībām.
 3. Autorizējoties un izveidojot personīgo kontu mūsu internetveikalā, Jūsu personas dati tiek saglabāti, lai atvieglotu Jums turpmāko iepirkšanos. Mums ir svarīgi, lai mūsu sniegtie pakalpojumi būtu Jums ērti lietojami un pieejami, lai tie atbilstu Jūsu vajadzībām, vēlmēm un paradumiem. Rūpējoties par Jūsu datu drošību, iesakām savus autorizācijas datus neatklāt trešajām personām.
 4. Pēc autorizēšanās Jums ir iespēja savā izveidotajā kontā labot, mainīt un dzēst iepriekš saglabātos personas datus, kā arī iespēja pieprasīt, lai mēs iznīcinām tos.

Interneta vietnē www.ieramepats.lv izvietoto preču iegāde

 1. Interneta vietnes www.ieramepats.lv veikala sadaļā ir iespēja apskatīt, izvēlēties un iegādāties – akcijas piedāvājumus, gatavos koka rāmjus, gatavos metāla rāmjus, gleznu piekāršanas sistēmas, pielāgotus koka rāmjus, metāla rāmjus un ovālos rāmjus.
 2. Izvēloties kādu konkrētu sadaļu, ir iespēja aplūkot interneta veikala lietošanas brīdī aktuālo piedāvājumu.
 3. Ikvienu piedāvāto preci var aplūkot tuvplānā, atverot tā fotoattēlus.
 4. Atverot interesējošo preci, ir iespēja uzzināt detalizētāku informāciju par to, tai skaitā attiecīgos izmērus, krāsu pieejamību un citus parametrus, kas attiecas uz konkrēto produktu.
 5. Izvēloties interesējošo preci, nepieciešams norādīt nepieciešamo preces daudzumu. Iegādājoties koka vai metāla rāmjus, jāaizpilda arī ailītes, kurās jānorāda sava darba izmērs milimetros, kas tiks ievietots rāmī, kā arī stikla veids – parastais, matētais, organiskais vai muzeja – ja tāds nepieciešams. Kā arī jāizvēlas, vai ierāmētā darba aizmugurē nepieciešams kartons vai fotokāja.
 6. Ņemot vērā iepriekš izvēlētos preces parametrus, tiks aprēķināta kopējā summa par preci.
 7. Iepirkuma grozā prece uzrādīsies tikai tad, ja aizpildīto sadaļu apakšējā daļā izvēlēsieties opciju “pievienot grozam”.
 8. Iepirkuma grozā ir iespējams apskatīt, koriģēt un dzēst pievienotās preces, kā arī papildināt grozu ar citām precēm.
 9. Lai pasūtītu preci, nepieciešams izvēlēties piegādes veidu. Piegādes izmaksas tiek pieskaitītas kopējai summai.
 10. Izvēloties opciju “pirkt tagad” ir iespēja iegādāties preces, kas ir ievietotas grozā.
 11. Lai veiktu maksājumu, nepieciešams aizpildīt ailītes, ievadot nepieciešamos datus par pircēju.
 12. Spiežot pogu “veikt pasūtījumu” uz Jūsu e-pastu tiek nosūtīts rēķins, kas jāapmaksā 10 darba dienu laikā. Pēc apmaksas saņemšanas, uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta informāciju, ka pasūtījums nodots apstrādei, parasti pasūtījums tiek izpildīts 1-3 darba dienu laikā. Pēc pasūtījuma izpildes, e-pastā saņemsiet informāciju, ka pasūtījums ir izpildīts un to var saņemt mūsu Ierāmēšanas salonā Dzirnavu ielā 3, vai arī tas tiks piegādāts (ja tika izvēlēta šāda iespēja) un šoferis ar Jums sazināsies.