Par mums

SIA Doze L gleznu ierāmēšanas jomā darbojas kopš 1994.gada. Šajā laikā esam pilnveidojuši un paplašinājuši sniegto pakalpojumu klāstu, kā arī nostiprinājuši saviem klientiem sniegtā servisa un ierāmēšanas darbu kvalitāti.

Katru gadu mēs apmeklējam starptautisko Ierāmēšanas un mākslas izstādi Itālijā, lai varētu Tev piedāvāt gan jaunus materiālus, gan arī jaunākās ierāmēšanas vēsmas dizaina preču jomā no Eiropas.

Mūsu salonos ir iespēja ierāmēt gan ierastās lietas – mākslas darbus, foto, diplomus, plakātus, spoguļus, gan arī netradicionālas lietas, kā T-kreklus, sporta kurpes, papirusus, maskas, flīzes un daudz ko citu, kas Tev ir nozīmīgs. Mums ir svarīgi radīt dizaina preces, kas papildinās Tavu interjeru.

Nāc uz mūsu saloniem un konsultantes palīdzēs atrast tieši Tavam mākslas darbam un vēlmēm atbilstošāko rāmējumu. Un Tu redzēsi, ka pat visnecilākais darbs pēc ierāmēšanas pārtop mākslas darbā ar kvalitatīvu dizainu.

Mums ir svarīgi, lai lietas, kas Tev sagādā prieku un patīkamas atmiņas, saglabātos ilgāk un tiktu pievilcīgi noformētas.

Vienlaikus salonos tiek piedāvātas gleznu piekāršanas sistēmas / galerijas stangas, ar plašām izvēles iespējām, lai piemeklētu telpai atbilstošāko, kas dod iespēju pilnveidot un laika gaitā mainīt telpu dizaina elementus, nebojājot sienu apdari. Pateicoties gleznu piekāršanas sistēmām/galerijas stangām, Tev būs iespēja mainīt savu mākslas darbu novietojumu pie sienas pēc sirds patikas un nevajadzēs domāt par caurumiem sienās, kuri mēdz sabojāt interjera kopskatu, pēc gleznas noņemšanas.

Salonā Lāčplēša ielā 2 ir iespējams iegādāties arī gleznas u.c. mākslas darbus, kas jau ir ierāmēti. Piedāvājam arī piegādāt ierāmētos mākslas darbus vai spoguļus.