SIA “Doze L” privātuma politika

SIA “Doze L” (reģ. Nr. 40003424589, juridiskā adrese: Dzirnavu iela 3, Rīga, LV-1010) izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības. No jebkuras vietas piekļūstot “Doze L” interneta pakalpojumiem, personas datu apstrādē tiek ievēroti datu aizsardzības regulas noteikumi. Lietojot mūsu internetveikalu www.ieramepats.lv un veicot preču pasūtījumus, Jūs piekrītat savu personas datu apstrādei un glabāšanai.

Personas datu apkopošana un apstrāde, izmantojot mūsu pakalpojumus:

  • Lai veiktu pasūtījumu mūsu internetveikalā un identificētu Jūs kā pircēju un preču saņēmēju, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija: vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasta adrese, kā arī dzīvesvietas adrese, ja izvēlaties piegādes iespējas. Šī personiskā informācija nepieciešama, lai tiktu sagatavots rēķins un izpildīts pasūtījums.
  • Jūsu personas dati netiek izpausti trešajām personām un netiek pakļauti nekāda veida nelikumīgām darbībām.
  • Autorizējoties un izveidojot personīgo kontu mūsu internetveikalā, Jūsu personas dati tiek saglabāti, lai atvieglotu Jums turpmāko iepirkšanos. Mums ir svarīgi, lai mūsu sniegtie pakalpojumi būtu Jums ērti lietojami un pieejami, lai tie atbilstu Jūsu vajadzībām, vēlmēm un paradumiem. Rūpējoties par Jūsu datu drošību, iesakām savus autorizācijas datus neatklāt trešajām personām.
  • Pēc autorizēšanās Jums ir iespēja savā izveidotajā kontā labot, mainīt un dzēst iepriekš saglabātos personas datus, kā arī iespēja pieprasīt, lai mēs iznīcinām tos.

Ar personas datu apstrādes saistītajiem jautājumiem aicinām sazināties ar mums pa tālruņa numuru 22835316 vai arī gaidīsim ziņojumu uz e-pasta adresi info@ieramepats.lv!