Arti Teq gleznu piekāršanas sistēmas

SIA Doze L ir oficiālais Arti Teq gleznu piekāršanas sistēmu pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam vairāku veidu  gleznu piekāršanas sistēmas, kas ļauj Tev izvēlēties piemērotāko sava mājokļa dizainam un dod iespēju pilnveidot un laika gaitā mainīt telpu dizaina elementus, nebojājot sienas. Pateicoties gleznu piekāršanas sistēmām- galerijas stangām- Tev būs iespēja mainīt interjera kopsaktu, mainot savu mākslas darbu novietojumu pie sienas. Gleznas ir dizaina priekšmeti un interjera objekti, kuriem jāsagādā ilglaicīgs prieks, tāpēc Arti Teq gleznu piekāršanas sistēmas nodrošina iespēju pēc sirds patikas mainīt gleznu atrašanās vietu un nevajadzēs domāt par caurumiem sienā, kuri var tikt atstāti pēc gleznas noņemšanas.

Kas ir gleznu piekāršanas sistēmas

Mēs piedāvājam sekojošas gleznu piekāršans sistēmas:

Click Rail līste – ļauj viegli un ātri integrēt mājas interjerā daudzveidīgu gleznu/dekoru piekāršanas sistēmu. Dizaina priekšmetu novietošana pie sienas, kas pa spēkam ikvienam. Trīs viegli izpildāmos soļos līsti var piestiprināt pie sienas. Iekarot auklas līstē un izvēloties attiecīgo āķi, vari izveidot daudzveidīgi pielāgojamu sistēmu gleznu/dekoru piekāršanai. Izvēloties balto alumīnija līsti, kas paredzēta krāsošanai, to var nokrāsot tādā krāsā, lai tā saskanētu ar interjeru.

Click Rail Pro līste – ir ideāla dekoru/gleznu piekāršanas sistēma profesionālim, kas augstu vērtē Click Rail līstes izskatu un funkcionalitāti, un vēlas vēl izturīgāku apdari, kuru var ātri piestiprināt un tā ideāli savienojas ar griestiem. Click Rail Pro piedāvā arī Baltu alumīnija līsti, kas dod Tev iespēju to krāsot interjera sienu krāsā. Tādejādi dekoru/gleznu piekāršanas sistēma skaisti saplūst ar sienu un nodrošina smalku un nevainojamu izskatu telpas dizainam.

Deco Rail līste – apvieno divus unikālus, augstas kvalitātes konceptus. Deco Rail līste dod Tev iespēju mainīt sienas dekorus/gleznas, kad vien to vēlies, bet tai pašā laikā netiek nodarīti bojājumi interjeram (sienā nav jāurbj caurumi dekoru/gleznu piekāršanai). Gan sliede, gan stiprinājums ir noslēpts aiz griestu karnīzes, tādejādi “neredzami” ļaujot piekārt pie sienas dekorus, gleznas un citas dizaina preces, kas papildinās interjeru.

Katrai no augstāk minētajām līstēm ir savas priekšrocības un Tava izvēle ir atkarīga no mājokļa interjera.

Papildus jau minētajam mēs piedāvājam arī:

Foto pelītes komplekts – parocīga un oriģināla bilžu piekāršanas sistēma – izturīga tērauda stieple ar glītu dizaina objektu- galā ir atsvariņš pelītes izskatā. Piekāršanas sistēma ļauj praktiski izmantot istabas sienas. Izmantojot caurspīdīgos foto klipšus, pie tērauda stieples var viegli piestiprināt fotogrāfijas, pastkartes u.c. dokumentus.

 

Info Rail Līste, kas dod iespēju piekārt dažāda veida dokumentus vietā, kur vēlies. Pateicoties platajai Info līstes augšējai malai uz tās var novietot zīmējumus/foto. Pateicoties stiprinošajai sistēmai līstē, tajā iespējams ievietot bildes, plakātus, speciālus sludinājumus, zīmējumus vai darāmo darbu sarakstu.

Līstes plakātu izvietošanai pie sienasšī sistēma ļauj ātri un viekārši pielikt pie sienas plakātu. Plakāts atrodas starp divām aluminija līstēm – augšējā tiek piestiprināta pie sienas, bet apakšējā kalpo kā plakāta atsvars.

Līstes plakātu izvietošanai pie sienas

 

Display It – palīdz prezentēt Tavu ideju vai produktu interesantā veidā. Display It viegli un ātri ļaus Tev samaintī informāciju neizmantojot instrumentus.

Visas augstāk minētās preces vari iegādāties arī IeramePats.lv interneta veikalā.