Rāmji

SIA Doze L piedāvā kopskaitā ap 1200 dažādu koka, metāla un plastikas rāmjus, kuri lieliski papildinās un atsvaidzinās jebkuru interjeru. Šeit vari redzēt tikai nelielu daļu no dizaina precēm, kas ir mūsu piedāvājumā. Ja tas ir Tevi ieinteresējis, vai vēlies apskatīt visu mūsu rāmju klāstu, vari apmeklēt mūsu salonu Lāčplēša ielā 2, Rīgā vai ierāmēšanas salonu Dzirnavu ielā 3, Rīgā, kā arī interneta veikalu E-Veikals.
* Katalogā redzamie rāmji var nedaudz atšķirties no realitātes.

Koka rāmji

Mēs piedāvājam plašā izvēlē modernus vai klasiskus, taisnus vai gaumīgi dekorētus koka rāmjus no dažādiem piegādātājiem Eiropā. Ieskatam neliela daļa no mūsu piedāvājuma. Kā arī daļu no mūsu koka rāmju piedāvājuma vari iegādāties mūsu E-veikalā.

Koka rāmju katalogs

Koka rāmju katalogs

Koka rāmju katalogs

Koka rāmju katalogs

Metāla rāmji

Dažādu profilu alumīnija rāmji. Metāla rāmji apvieno divas priekšrocības – vieglumu un izturību. Plašais krāsu, formu un virsmu klāsts piedāvā neierobežotas iespējas mākslas darbu noformēšanā. Ieskatam neliela daļa no mūsu piedāvājuma. Kā arī daļu no mūsu metāla rāmju piedāvājuma vari iegādāties mūsu E-veikalā.

Plastikas rāmji

Tāpat mēs piedāvājam arī dažādu profilu un stilu plastikas rāmjus. Šie rāmji cenas ziņā kādam varētu šķist pievilcīgāki salīdzinot ar koka rāmjiem, bet jāmin, ka to izturība ir daudz mazāka (tie var izliekties un zaudēt formu) salīdzinot ar citu veidu rāmjiem, tādēļ, ja vēlies ierāmēt lielāka formāta darbus, labāk iesakām izvēlēties koka vai metāla rāmjus.